piątek, 2 czerwca 2017

Ratuj zdrowie póki pora, OBCY W NAS


Rope worm
Nicienie

włosogłówka


 glisty
czy dalej nie będziecie robić wlewek, odrobaczać się?
czy dalej chcecie , aby zżerały was kawałek po kawałku?
one są w każdej części waszego ciała
ratujcie zdrowie/niemal wszystkie choroby włącznie z nowotworami, zawałami, wylewami, autyzmem, itd...są ich dziełem.

Trzeba poznać procedury

pomogę każdej osobie, która do mnie zadzwoni, wyśle maila.

A oto , co podaje fachowa literatura medyczna/są tacy lekarze, którzy wam o tym powiedzą , ale też są i tacy, którzy nie poprą waszej walki z najgorszym i najcięższym zagrożeniem ,jakie stanowią pasożyty/

1.jest dużo chorób serca, ale główną przyczyną jest brudna krew.
Zakwaszenie, jaja,larwy pasożytów, bakterie, wirusy, pierwotniaki, toksyny krążące razem z krwią po całym organizmie.wystarczy usunąć przyczynę, a stan serca i ogólne samopoczucie poprawią się niezwykle!!! 
2.nietrzymanie moczu ,pieczenie, to objawy zakażenia dróg płciowo-moczowych.
oczyszczanie z pasożytów przynosi fantastyczne efekty.
3.guzy piersi i macicy
Ich przyczyną są również pasożyty, oczyścić organizm!!!
4.Guzy wątroby i trzustki to  głównie zakażenia przywrami i bąblowcami
/róbcie diagnostykę biorezonansową, aby to potwierdzić.?
5.Zapalenie stawów, kości, mięśni,zanik mięśni to wściekły atak chlamydii,gronkowców, paciorkowców, wirusów, zakwaszenia.Duża liczba osób , ma guzy w całym ciele.
Powszechnie występujący rope worm odżywia je , hołubi i dopieszcza.A one rozwijają się," budują w nas miasta, wsie i osiedla. Mają swoje żłobki i przedszkola, drogi, szosy i autostrady!!"

Wydajcie im wojnę , walczcie o siebie, póki pora, potem może być za późno!!

Kuracja odpowiednimi ziołami i suplementami pomoże nam pozbyć się ich.
W pierwszym rzędzie należy oczyścić i doprowadzić do dobrego stanu jelita, bo to w głównej mierze nasze zdrowie i odporność. Tu ma swój początek każda choroba.
Pamiętajcie też, że każdy lek  wypala kosmki jelitowe, a największe spustoszenie czynią antybiotyki.

Nie oznacza to ,ze w razie absolutnej konieczności macie ich nie przyjąć. O tym decyduje lekarz, ale wy macie się nauczyć, odtruwać i regenerować jelita i krew po każdym leku.

Doprowadzenie organizmu przy zastosowaniu odpowiednich procedur oczyszczających, odtruwających, prawidłowym odżywianiu i stylu życia, który doprowadza  do dobrej kondycji, trwa ok.3 lat, ale na końcu jest zdrowie i radość życia. Potem trzeba stale dbać o organizm i monitorować poprzez wlewki, czy znowu nie pojawili się nieproszeni goście.
UWAGA!!!
PASOŻYTY ZABIŁY WIĘCEJ LUDZI NIŻ WSZYSTKIE WOJNY OD POCZĄTKU ISTNIENIA LUDZI!!!!!!

8 komentarzy:

 1. Czy te wlewy robi sie dziennie przez trzy lata?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wlewki prof Gersona robię od 25 lat, intensywnie, nawet kilka w weekend /3/Kiedy się odrobaczasz to dotąd, dopóki nie będzie robali.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pamiętam, że poszłam do lekarza rodzinnego, zapytać, jaka jest możliwość zbadania się na obecność pasożytów, to pani doktor po prostu mnie wyśmiała i powiedziała, żebym nie czytała tyle internetów, bo bzdury w nich wypisują - robale to wielka rzadkość u ludzi. Jedyne co teraz robię, to codziennie zjadam po kilka goździków, słyszałam, że piołun też jest dobry.

  OdpowiedzUsuń
 4. W przeciwieństwie do pani doktor jesteś osobą myśląca.Napisz na mojego maila , odpowiem, co masz robić.Możesz podać swój telefon, a oddzwonię.
  Moje porady są darmowe.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam, bardzo prosze o poradę bo mam straszne bóle nóg rąk stawów i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Lekarz przepisuje mi tylko przeciw bólowe/nimesil/ a ja chce sie leczyć. Czytałam Pani bloga o wlewkach o oczyszczaniu się, bo to pewne że mam jakieś robale. Nie wiem tylko jak się do tego zabrać? Proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 6. teskra@onet.pl napisz, podaj w meilu telefon, pomogę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Proszę o poradę chcę zacząć odrobaczanie a nie wiem jak się za to wziąć.jestem nerwowa zestresowana wiecznie częste biegunki ból głowy oraz mam wiele natrectw które mi nie pozwalają spokojnie i boskie funkcjonować. Z góry dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 8. wszystkie procedury są na poletkach.Jak mam odpowiedzieć w pełni ,kiedy nie podajesz ani maila, ani teklefonu.
  napisz:teskra@onet.pl

  OdpowiedzUsuń